O nas

Zespół ACTAM COMMUNICATIONS to bardzo wysokiej klasy specjaliści i przede wszystkim praktycy mający za sobą wieloletnie doświadczenie korporacyjne również w środowisku międzynarodowym. Wśród nas są również przedsiębiorcy i managerowie o różnych kompetencjach i specjalizacjach, doświadczeni praktycy Public Relations i marketingu, a także coachowie certyfikowani przez International Coach Federation na poziomie Master Certified Coach.

 

Ziemowit Sosiński - właściciel ACTAM COMMUNICATIONS

Wieloletni praktyk biznesu na wielu szczeblach. Od kilkunastu lat związany ze środowiskiem marketingowym.
Korporacyjne doświadczenie w sprzedaży nabywał w międzynarodowej korporacji na wszystkich szczeblach - przedstawiciela handlowego (rynek sprzedaży tradycyjnej i modern trade) w handlu detalicznym i „key accounts” oraz na szczeblu Managera Sprzedaży.

Współtwórca, współwłaściciel i manager firm branży reklamowej, które stały się krajowymi liderami. Oficjalny Mistrz Polski w Reklamie Tranzytowej 2010.

Ekspert w dziedzinie reklamy tranzytowej, pedagog, specjalista Public Relations. Trener i Coach. Twórca autorskich programów szkoleniowych z dziedziny sprzedaży, zarządzania, budowania wizerunku w biznesie itp. Buduje strategie komunikacji marki i projektuje procesy sprzedażowe w firmach.